Меню
Моята количка

Декоративна фигура - Мечки

Декоративна фигура - Мечки на ниска цена от MaxShop
Декоративна фигура - Мечки
  • Наличност: В наличност
  • Модел: 81755
59.99 лв

Описание

Декоративната фигурка от полирезин Мечка е с размери 31 см.